הסעות לנתב"ג עושים עם הגל הבטוח!

חברת הגל הבטוח מספקת שירותי הסעות לנתב"ג – שדה התעופה של ישראל בלוד, מזה שלושים שנה. אנו עומדים בזמנים ומתחייבים שלא תפספס לא את הבידוק הבטחוני, לא את הטיסה, ולא את זמן האיכות שלך בדיוטי פרי. אנו מסיעים מאדם אחד ועד קבוצות של מאות אנשים באמצעות רכבים פרטיים, מיניבוסים ואוטובוסים.
לקוחות רבים מזמינים שירותי הסעה לשדה התעופה; צוותי אוויר, תיירים, אמנים, חברות פרטיות ואנשי עסקים. נכון, ניתן לנסוע לבד ולהחנות את הרכב בשדה התעופה, אך למה לך לדאוג לחנייה ארוכת טווח אם יש באפשרותך לנסוע בראש שקט, לקבל קצת עזרה עם המזוודות ולהשאיר את הרכב הפרטי בבית?


בנסיעת עסקים תמיד יש דברים אחרונים לבדוק, אי-מיילים אחרונים שיש לכתוב, ואף ניתן להתעדכן בחדשות באינטרנט. כאשר אתה מזמין נסיעה אתה חוסך זמן יקר לפני הטיסה בו אתה יכול לעשות את כל הדברים הקטנים. גם בנחיתה בארץ, תוכל להתקשר ולסמס בבטחה לאנשים עימם אתה עומד להפגש כאשר אתה מזמין הסעה משדה התעופה.


שירות ההסעה משדה התעופה הוא נפלא גם עבור תיירים ועולים חדשים המגיעים לארץ. במקום לרוץ לשדה ולחכות לבן משפחה אהוב, תוכל להקדיש עוד זמן לסידור הבית, להכנת ארוחה, ולקבל בברכה את האורח כאשר הוא מגיע לדלת הבית.


ניתן להזמין שירותי הסעה לנתב"ג בכל שעה, גם בשעות הקטנות של הלילה. אנו עובדים בכל מקום, ומגיעים לאסוף אתכם גם אם זה מספר שעות מהשדה, כאשר אתם פוגשים בנהג מחוייך ואדיב וחשוב מכך – עירני. הנהגים שלנו עובדים במשמרות, ואנו מקפידים שישנו היטב מספיק שעות ביום ולא יעמיסו על עצמם שעות עבודה רבות, כך שאתם נהנים מנסיעה בטוחה בראש שקט.