חברת הסעות בשרון

הגל הבטוח הינה החברה המובילה להסעות בשרון, זקוקים לאוטובוס לאירוע בהרצליה – אנחנו הכתובת הנכונה. מעוניינים בהסעה קבועה של עובדים מנתניה לתל אביב בבוקר ובחזרתם הבטוחה לביתם בסוף יום העבודה? נוכל לספק אוטובוס מדי יום כך שכל העובדים מגיעים בזמן לעבודה, ונשארים ליום עבודה מלא, מבלי שיצטרכו להוציא כספים מיותרים על תחזוקת רכבים ודלק.


מתכננים יום כיף או טיול לכל התלמידים בבית ספר ברעננה? אין כמו חברת הסעות אחת עם צי של אוטובוסים המסוגל להכיל אלפי תלמידים ביום אחד, עם צוות נהגים מיומן ומוסמך, שעבר הכשרה מקצועית להסעת ילדים, ונהגים ערניים שישנו לילה שלם לפני הטיול, ואינם צריכים להמשיך משמרת לילה של נסיעות עבור חברות אחרות.

חברת הסעות בשרון- הגל הבטוח


ההסעות שלנו בשרון, או מהשרון לצפון, למרכז ולדרום, מתבצעות באמצעות אוטובוסים העומדים בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר, ומתוחזקים באופן שוטף. האוטובוסים מחוממים או ממוזגים בהתאם לעונה, ואיננו חוסכים משאבים על מנת שהנסיעה תהיה נעימה ככל האפשר.


אנו מתמחים בנסיעות באיזור השרון ומשרתים לקוחות רבים באיזור, עליהם נמנים:אולפני הרצליה, עירית הרצליה, הצופים, הנוער העובד והלומד, משרד החינוך, ועוד חברות הייטק רבות מאיזורי התעשייה בהרצליה פיתוח, רעננה ונתניה.


אנו מתמחים בהסעות אל ומכל הערים הבאות:

הסעות מהרצליה

הסעות מנתניה

הסעות מרמת השרון

הסעות מרעננה

הסעות מכפר סבא

הסעות מאבן יהודה

הסעות מהוד השרון


תוכלו לשכור אוטובוס שיקח את האורחים שלכם לאירועים בכל גני האירועים בשרון, וכמו כן אנו מסיעים מכל הישובים הקטנים באיזור השרון, וגם לאטרקציות השונות הנמצאות בשרון. אם אתם מטיילים לאיזור השרון, נשמח לנייד אתכם מאטרקציה לאטרקציה, עם אוטובוסים או מיניבוסים חדשים וממוזגים. בין האטרקציות השונות הנמצאות באיזור תוכלו למצוא את:


שביל התפוזים - בין חדרה לגן שמואל

פארק המים בשפיים

פארק הזוחלים בשפיים

מתחם סוס ועגלה בקדימה

פינת החי לגעת בחיות- בקיבות גבעת חיים איחוד

החצר הישנה בעין שמר

המרכז להצלת צבי ים במכמורת

פארק רעננה

פארק הרצליה


ועוד מקומות רבים נוספים. כאשר אתם שוכרים אוטובוס או מיניבוס פרטי, אתם קובעים את מסלול הנסיעה ובאילו אטרקציות תרצו לבקר, כאשר הנהג ממתין לכם על מנת להמשיך בנסיעה בטוחה ליעד הבא בשרון.


בהזמנת הנסיעה הבאה אל תהסס – חייג לגל הבטוח והזמן מראש אוטובוס לחוויית נסיעה בראש שקט 03-6356699