הסעות לים המלח עושים רק עם הגל הבטוח

ים המלח הינו אחד היעדים הפופולריים ביותר בארץ לחופשה, הן על ידי תיירים מחו"ל והן על ידי תיירים מהארץ (תיירות פנים ותיירות חוץ). היות והוא נמצא 427 מטרים מתחת לפני הים, חופיו נחשבים למקום היבשתי הנמוך ביותר על פני כדור הארץ – עובדת טריוויה מעניינת. אך עדיין, לא זה הדבר ההופך אותו לאתר כה משגשג. העובדה כי מימיו מכילים 24 סוגי מינרלים שונים המקלים על מגוון של בעיות רפואיות החל מבעיות עור ועד כאבי שרירים, ויכולת הציפה המיוחדת בשל העובדה כי מימיו מכילים מעל 34% מלחים (פי עשר מהמים בים התיכון לדוגמה) כל אלו הופכים אותו למקום המועדף לבילוי משפחתי ישראלי, או להזמנת תיירים ועולים חדשים מרחבי העולם.

הסעות לים המלח נסיעות עם הגל הבטוח

העובדה כי ים המלח כה מרוחק מהמרכז, ואין תחבורה נוחה במיוחד ליעד זה, מובילה רבים המגיעים מהצפון, מהדרום או ממרכז הארץ לנסוע עם הרכבים הפרטיים לחופשה בים המלח או להזמין הסעה. מזה שלושים שנה שחברת הגל הבטוח מספקת שירותי הסעות איכותיות לים המלח, הן לנופשים פרטיים מהארץ ומרחבי העולם, והן לקבוצות מאורגנות המזמינות מספר אוטובוסים ומטיילות באיזורים הסמוכים לים המלח כמו מצדה, מערות קומראן ועין גדי.

המטיילים המגיעים לים המלח בהסעה יכולים להנות מסיור באיזור ומביקור גם באטרקציות הסמוכות לים המלח, אספנו עבורכם קצת מן האטרקציות באיזור:

  • נסיעת שטח בטרקטרונים בנווה זוהר בסמוך לאיזור המלונות של ים המלח, ניתן להצטרף לנוסעים בטרקטורון קיים או לשכור טרקטורון במקום.

  • הגן הבוטאני של קיבוץ עין גדי הכולל מגוון רחב של צמחים מכל העולם.

  • סאן אייר – חברה המספקת מגוון אטרציות באיזור ים המלח כמו רכיבה על גמלים, מאהל בדואי, טיסות סיור באזור ואף צניחה חופשית.

אנו מספקים הסעות לאיזורי האטרקציות השונים, במגוון גדלים של כלי רכב בהתאם לגודל הקבוצה המטיילת, ואפשרות לשכור אוטובוס ונהג למספר ימים על מנת לעבור בנוחות מאטרקציה לאטרקציה ולנצל בצורה הטובה ביותר את ימי החופשה באיזור.

על מנת לשלב מקסימום איכות תוך שמירה על בטחון אנו דואגים להעסיק נהגים אחראיים בלבד ללא עבירות תנועה וללא רקע פלילי, בתיאום על משמרות סבירות המקנות להם שעות שינה רבות מדי יום, כך שאינך מקבל נהג עייף וסחוט, המגיע להסעה לאחר 12 שעות עבודה במקום אחר. בנוסף, כל הרכבים שלנו מטופלים במוסכים מורשים, ואנו דואגים לבדוק אותם לפני כל נסיעה ארוכה, בכדי למנוע מצב שהרכב נתקע בדרך בשל תקלה מכנית.

שלושים שנים של נסיון בתחום ההסעות הופכים את חברת הגל הבטוח לחברה מס. 1 בהסעות לים המלח, וחלק אינטגרלי מכל חופשה איכותית באיזור זה.

אז רשמו ביומן - חופשה או נסיעה עסקית לים המלח?

רק עם הגל הבטוח!