הגל הבטוח - הסעות תלמידים לבתי הספר

אם אתה חלק מצוות בית הספר או חלק מקבוצת הורים המעוניינים לעזור לילדיהם להגיע לבית הספר בצורה בטוחה ונעימה, הסעה מסודרת לבית הספר היא הדרך הטובה ביותר.

הסעות תלמידים -יסודי, חטיבה ותיכון

מזה שלושים שנים חברתנו מתמחה בהסעות תלמידים. יש לנו מספר בתי ספר שאיתם אנו עובדים בקביעות וגם בתי ספר שמזמינים אותנו לנסיעות מזדמנות.

הניסיון שלנו ואיכות הנהגים והרכבים הולכים לפנינו ולכן רוב בתי הספר באיזור יודעים שהם יכולים לסמוך עלינו כספקי ההסעות שלהם.

לחברת הגל הבטוח צי מגוון של אוטובוסים, מיניבוסים ורכבים פרטיים על מנת לאפשר הסעה במחיר משתלם לכל כמות של תלמידים, מתלמיד בודד ועד למאות תלמידים. איננו מתפשרים על שירות ובטיחות, ואנו מנסים לתת לכל תלמיד את ההרגשה שאכפת לנו ואנחנו שם בשבילו במהלך הנסיעה, לפניה ואחריה.

 

כחלק מהשירות אנחנו עובדים על המסלול הטוב ביותר שיתאים לכלל התלמידים ודואגים שבנוסף לזה שכל תלמיד יאסף ויורד בנקודה הקרובה ביותר לביתו, הוא גם לא ייאלץ לשהות בהסעה זמן מיותר בגלל עיקופים ומסלולים לא מתוכננים.

אנחנו יודעים שתלמיד שלוקח לו זמן רב להגיע לבית הספר יגיע עייף ומתוסכל, ואנחנו נעשה כמירב יכולתנו לפתור את האתגרים ביצירת המסלול.

חוץ מלשמור על ידיכם בצורה הטובה ביותר, נדאג גם לשמור על רכושכם: תלמידים לעיתים עשויים לשכוח תיקים,טלפונים או חפצים אחרים, ולכן בסוף הנסיעה הנהג בוחן את הרכב, ואם קרה וחפץ מסויים נשכח, אנחנו נשמור עליו עד שנוכל למסורו בחזרה אם זה לאחר הנסיעה או בנסיעה הבאה. אתם וילדיכם חשובים לנו!

בנוסף לנסיעות קבועות לבתי הספר וחזרה מהם, חברתנו יכולה לסייע בכל טיול בית ספרי שאתם מתכננים אם זה בשעות הלימודים או לאחריהן. אנחנו גם יכולים לעזור בארגון הטיול עצמו אם יש צורך ויכולים להסיע לכל רחבי הארץ. אם זה טיול קצר של כמה שעות או טיול של כמה ימים, תתקשרו ונדאג לעזור ככל הניתן.

לכל הסעת תלמידים - התקשרו עכשיו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר -

03-6356699

הגל הבטוח