הגל הבטוח - הסעות עובדים למקום העבודה

העובדים שלך הם המשאב החשוב בעסק. מחקרים מראים כי עובדים מרוצים מגבירים את התפוקה שלהם, וכמו כן רמת הנאמנות ונכונות לשמירה על האינטרסים הכלכליים של העסק עולה. לכן מעסיקים רבים דואגים "לצ'פר" את העובדים במכוון הטבות כמו הסעות למקום העבודה וממנו, ימי כיף, ימי גיבוש וטיולים.

הסעות עובדים - הניסיון שלנו!

חברת הגל הבטוח מתמחה בהסעות מזה שלושים שנים, ובמיוחד בהסעות למקום העבודה וממנו. אנו עובדים עם מגוון חברות ומסיעים עובדים (ולקוחות) בכל רחבי הארץ.

לחברת הגל הבטוח צי מגוון של אוטובוסים, מיניבוסים ורכבים פרטיים על מנת לאפשר הסעה במחיר משתלם לכל כמות של אנשים, מעובד בודד ועד לאלפי עובדים. איננו מתפשרים על שירות ובטיחות, ואנו מנסים לתת לכל עובד את ההרגשה שלמעסיק אכפת. אנו יודעים שעובד שמגיע למשרד אחרי שעה של נסיעה בפקקים הוא פחות אפקטיבי ויותר עייף מעובד שהגיע למשרד במיניבוס מפואר וממוזג, לאחר שענה כבר למרבית האימיילים החשובים, והתעדכן בדברים החשובים לתחילת היום במהלך הנסיעה.

מעבר לנסיעות למקום העבודה, פעמים רבות עובדים זקוקים לנסיעות לפגישות עסקיות, להדרכות חברה או לסניף מרוחק של החברה לעבודה זמנית. עובד שמגיע לפגישה עסקית וחוזר ממנה בהסעה, יעדר פחות זמן מהמשרד מאשר עובד שזכה להסעה מהמעביד, כך שתוכל לשלוט יותר בלוח הזמנים של העובד באותו היום. וכמו בכל דבר בעסק – כל שעה שווה כסף.

אך עובדים לא זקוקים רק לנסיעות עסקיות, פעמים רבות החברה מוציאה את העובדים לימי גיבוש וכיף, או פיקניק. מה יכול להיות יותר נפלא מיציאה משותפת מהמשרד באוטובוס גדול ומפואר, בו ניתן לעדכן אותם באירועים האחרונים המתרחשים בחברה, או להציג מצגת במסך האוטובוס? עובדים שמגיעים ביחד לאירוע, לעיתים מלווים בבני משפחותיהם יוצרים תחושה של צוות מנצח, תחושה שתלווה אותם בחזרה למקום העבודה, ותתרום לאקלים החיובי בארגון.

הנהגים שלנו כולם נהגים מוסמכים שעובדים במשמרות, ואינם עייפים לאחר עבודה של 20 שעות ביום, ואנו מתחזקים את הרכבים שלנו באופן שוטף, איננו מקריבים בטיחות בשביל חסכון במשאבים, ואנו דואגים שכל לקוח שלנו ישאר לקוח לאורך זמן. בין לקוחותינו בתחום העסקי נמצאות עיריות, קבוצות ספורט וחברות פרטיות, להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותינו הנאמנים:

עיריית תל אביב-יפו

עיריית פתח תקווה

עיריית הרצליה

עיריית קריית אונו

עיריית רמת גן

תיכון בליך

הנוער העובד והלומד

מרכז הספר והספריות

חברת בזק

קניון קרית אונו

משרד התרבות והספורט

ועוד מאות חברות פרטיות ומוסדות שעובדים איתנו באופן שוטף בשלושים השנים האחרונות. זה הזמן לצרף את הצוות שלך לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו - הזמן עכשיו הסעות לעובדים שלך עם הגל הבטוח - תשלח הודעה למטה או חייג 03-6356699