הסעות לטיולים עם הגל הבטוח

הגל הבטוח הינה חברת הסעות המתמחה בהסעות לטיולים בכל רחבי הארץ, אין קבוצה שהיא קטנה מדי או גדולה מדי כאשר מדובר באספקת רכב להסעות ונהג. אנו מסיעים במיניבוסים ובאוטובוסים, ולעיתים גם ברכבים פרטים או בג'יפ, תלוי בגודל הקבוצה ובהרכבה וכן ביעד הנסיעה.

אם בעבר רק בתי ספר ומוסדות גדולים הזמינו אוטובוס לטיול, היום גם קבוצות קטנות של מטיילים, או משפחות מורחבות מחליפות את הרכבים הפרטיים במיניבוס, ויוצאות לטיול באחד מאלפי האטרקציות התיירותיות בארץ, אם אתם נוסעים לצוף על פני ים המלח, לראות את הכותל בירושלים, לבקר את החרמון המושלג או להנות מאחד המלונות הנפלאים שבאילת. אתם קובעים את היעד, בוחנים את האטרקציות באיזור, ויכולים להעזר גם בהמלצות של הנהגים המנוסים שלנו, שעוסקים בהסעות לטיולים ברחבי הארץ מזה שנים.

כל האוטובוסים שלנו הם מהשורה הראשונה, בעלי מושבים נוחים במיוחד, מערכת מיזוג אוויר וחימום חכמה המותאמת לכל כסא, חלק מהאוטובוסים גם כוללים טלויזיות על מנת להפוך את הטיול לחוויה נפלאה שלא תשכחו כל החיים. אנו מקפידים על תחזוקה שוטפת של האוטובוסים על מנת לספק רמה גבוהה של בטיחות. טיול בו האוטובוס נתקע יכול לגרום מפח נפש, ואנו דואגים שלעולם לא תתקעו בדרך.

כל הנהגים שלנו עוברים ביקורת קפדנית, ואנו מעסיקים אותם רק במידה והגליון שלהם נקי מעבירות תנועה או עבר פלילי. כל הנהגים המסיעים לטיולים עובדים במשמרות ואנו דואגים שיוכלו לישון מספיק שעות במהלך הלילה או היום על מנת שיהיו עירניים גם ביום הבא של הטיול.

טיולי גני ילדים

טיולי בית ספר (יסודי,חטיבה ותיכון)

טיולים משפחתיים

טיולים לגיל הזהב - תוך התמקדות בצרכים היחודיים של גיל זה

טיולים לתיירים מחו״ל - בשיתוף נהג דובר אנגלית

טיולים לעולים חדשים

טיולים עם משפחה שהגיעה מחו״ל

דיפלומטים המתארחים בארץ ומעוניינים לטייל בה בדיסקרטיות

טיולים לירח דבש

טיולי גיבוש לחברות וארגונים

הנהגים שלנו עוברים את כל ההסמכות הדרושות של משרד התחבורה על מנת להסיע ילדים ומבוגרים, והאוטובוסים מצויידים בחגורות בטיחות על מנת להתאים גם לתקנים המחמירים ביותר של משרד התחבורה בהסעות לטיולים. כל מושב כולל מנורה אישית על מנת שכל נוסע יוכל לקרוא מבלי להפריע לנוסעים בסביבתו.

אנחנו מקפידים על יחס אדיב של הנהגים לכל קבוצות האוכלוסיה, תוך התמקדות ביחס שווה למגזרים שונים, לצרכים השונים של נוסעים בגילאים (כמו גיל הזהב, או ילדי הכיתות הנמוכות בבית הספר היסודי) וכן בהצגת הפן היפה של הישראלים לתיירים המגיעים להכיר את המדינה מקרוב. אנו יודעים עד כמה משמעותית הדרך בה ישראל נתפשת בתפוצות, ועושים הכל על מנת לייצג את המדינה בכבוד, בכל נסיעה שאנו מבצעים.

התקשרו עוד היום ונשמח לעזור לכם עם הטיול הקרוב

 הגל הבטוח 03-6356699

הסעות לטיולים - כל אירוע הוא סיבה לטיול בארץ.

אנו מסיעים קבוצות ובודדים לטיולים הבאים