הסעות לאילת בשיא הנוחות

אילת היא העיר הדרומית ביותר בארץ, ואחת הערים המתויירות ביותר בישראל. השילוב של החופים הנפלאים של הים האדום, מתחמי הצלילה ומגוון רחב של בתי מלון ואטרקציות לצד העובדה כי העיר מתנהלת ללא תשלום של מע"מ הופכים אותה לאחד המקומות המשתלמים ביותר לחופשה משפחתית או קבוצתית, ותיירים רבים מבקרים אותה מהארץ ומהעולם.

הסעות לאילת עם הגל הבטוח

חברת הגל הבטוח מבצעת את ההסעות לעיר מכל רחבי הארץ מזה שלושים שנים, כאשר עיריות, חברות פרטיות, בתי ספר ומוסדות מזמינים אוטובוסים ומיניבוסים על מנת להסיע עשרות אלפי מבקרים מדי שנה לעיר. האוטובוסים יוצאים מכל רחבי הארץ, החל מצפונה, דרך ערי המרכז והשרון ועד לערי הדרום, שירותי ההסעות עוצרים באטרקציות השונות באילת ובסביבתה, ולעיתים מלווים את הנופשים והספורטאים בכל הימים בהם הם שוהים בעיר, עד שובם הבטוח הביתה.

  בין האטרקציות השונות שתמצאו באילת ובסביבה:

פארק המצפה התת-ימי

שונית הדולפינים

פארק תמנע

שמורת הטבע חוף האלמוגים

חוף הנסיכה

עיר המלכים

החי-בר ושמורת הטבע התנכ״י

ועוד אטרקציות נוספות רבות בעיר. היתרון שבנסיעה בהסעה באוטובוס ממוזג מכל מקום בארץ היא האפשרות להעביר את זמן הנסיעה בגלישה באינטרנט בנייד או בקריאת ספר טוב, במקום בבהייה ארוכה בכבישים הארוכים בדרך, וכן האפשרות לחסוך בעלויות הדלק הגבוהות ולהמנע משחיקת הרכב בנסיעה ארוכה שכזו.

ניתן לקבוע מראש נקודות עצירה שונות בדרך לאילת, ולהנות מפיקניק מרענן בדרך או משהות באחת הערים או הכפרים בדרך, על מנת להנות מאווירה שונה מאוירת העיר. משפחות עם ילדים יכולות להנות מעצירה באטרקציות שונות כמו:

חוות פיליפ בקריית גת

חוות הגמלים בסמוך לממשית

חוות האנטילופות בעין יהב

החי-בר ביטבתה

פארק ספיר בין קיבוץ עין יהב לצופר

המסע הקסום בקיבוץ קטורה (הכולל את עץ השוקולד ועץ פולי הגלידה)

האקו-כיף בקיבוץ לוטן

ניתן לעצור בכל אחת מהאטרקציות ולבקר גם באחרות. היתרון הגדול בתיאום הסעה עם חברת הסעות המספקת אוטובוסים ונהג, אל מול קניית כרטיסים בתחבורה ציבורית היא היכולת לתכנן מראש את מסלול הטיול, ולהפוך את הטיול למיוחד כבר בדרך לאילת. במקום נסיעה ארוכה ומשעממת, שבסופה נוחתים רצוצים בבית המלון, הדרך עצמה הופכת לחלק מהחופשה.

אנו משתמשים באוטובוסים נוחים להפליא, המשלבים את הטכנולוגיה החדשנית ביותר בשילוב שירות ללא פשרות מצד נהגים אדיבים וסבלנים, בעלי נסיון של שנים בהסעות מסוג זה. הנהגים מכירים את המסלול על בוריו, וישמחו לענות על שאלות הקשורות לאטרקציות השונות בסביבה. אנו מקפידים על העסקת נהגים בעלי ניסיון של שנים בלבד, ללא עבירות תנועה וללא עבר פלילי, ושומרים על צי הרכבים שלנו נקי ומתוחזק כראוי במוסכים המורשים בלבד, על מנת שכל נסיעה עמנו תהייה חוויה נהדרת שלא תשכחו.

אז לפני הטיול או החופשה הבאה שלכם באילת זכרו לדבר איתנו -

הגל הבטוח 03-6356699