הסעות פרטיות - נוחות ומהירות עד ליעד המבוקש

עודכן: 27 בדצמ׳ 2018

חברת הגל הבטוח מתמחה בהסעות פרטיות, בקבוצות או ביחידים באמצעות אוטובוסים, מיניבוסים או רכבים פרטיים. אנו מגיעים מכל מקום לכל מקום ועומדים גם בלוח זמנים צפוף ביותר, אין זה משנה אם מדובר בנסיעת עסקים או לשם הנאה או אפילו בנסיעה חד פעמית לבילוי יום שישי או למסיבת רווקות אנו מספקים את שירותי ההסעה האיכותיים ביותר.לקוחות רבים משתמשים בחברה הסעות פרטיות לאחת משתי האפשרויות:

* לקוחות מוסדיים - משרדי ממשלה, עיריות וחברות אחרות משתמשות בשירותי הסעה פרטיים הן על מנת לתת ערך מוסף לעובדים והן על מנת לשלוט בזמן הגעת העובדים לאירוע מסויים. עובד שמגיע בהסעה מוסדרת אינו מאחר, אינו נתקע בדרך בפקקים והוא פנוי יותר במהלך הנסיעה לישיבות או שיחות גם בענייני עבודה, כך ששעה אבודה הופכת לשעת עבודה. * לקוחות פרטיים – פעמים רבות משפחות מחליטות לצאת לאירוע גדול ביחד. אם מדובר בחופשה או במסיבה יש אפשרות להזמין מקום לכל אחד ולקבוע מקום או מספר מקומות מפגש בהתאם למקום המגורים של כל אחד מהנוסעים, כך הראש פנוי לדבר החשוב ביותר – בילוי זמן איכות עם האהובים עליך.


הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור המוסדיים, יש לנו מגוון אפשרויות של שירותי הסעות, אנו משתמשים בכלי רכב בגדלים שונים על מנת להתאים את הפתרון האולטימטיבי לנסיעה שלך במחיר המשתלם ביותר עבורך, ותוך התייחסות לצרכים השונים של כל לקוח ושל כל הזמנה. כך שאם אתה מעוניין להרשים את האורחים שלך נוכל לשלוח מכונית מפוארת, ואם מדובר בנסיעה משפחתית עם תקציב מוגבל, נוכל לשלוח רכבים בטוחים ללא העלויות הכרוכות ברכבים מפוארים.


אנו יודעים שהסעות ילדים הינן דורשות רגישות רבה במיוחד, לכל ילד צרכים מיוחדים, וחלקם מגלים רגישות מיוחדת במהלך הנסיעה, הנהגים שלנו מגיעים עירניים, כיוון שאנו מגבילים את שעות העבודה במהלך היום (איננו מאפשרים לנהג לעבוד 24 שעות רצוף, על חשבון הבטיחות שלך, אנו מעדיפים להעסיק מספר רב יותר של נהגים במשמרות).


בעבר שירות הסעות פרטי היה מעבר ליכולת הכספית הממוצעת של משפחה. היום, בשל העלויות הגבוהות של הדלק ותחזוקת הרכב, לעיתים משתלם יותר לשכור חברת הסעות, במיוחד כאשר מדובר במספר רב של נוסעים, או ביעד מרוחק. תוכל להשתמש בחברת הסעות פרטית הן כדי להגיע לאירועים גדולים, לכנסים ממקום העבודה, או אף לחופשה משפחתית.


חברות רבות משתמשות בשירותי ההסעה הפרטיים שלנו להסעות של טאלנטים ושל עובדי הפקה, ניתן למצוא בין לקוחותינו את חברת ההפקות קשת, ערוץ המוסיקה הישראלית 24, ערוץ הילדים, חברת הוט, חברת YES, אולפני הרצליה ואחרים. תחום נוסף שמשתמש בהסעות הפרטיות הוא תחום הספורט, בו חברים בקבוצות ספורט יוצאים למשחקים שונים באוטובוסים שלנו, בין לקוחותינו בתחום הספורט נמנים הפועל, מכבי, משרד התרבות והספורט ואחרים.


אנו שומרים על שירות איכותי, ללא פשרות, ושמים את הבטיחות של הנוסעים שלנו מעל לכל. לא סתם בחרנו בשם – הגל הבטוח.


הזמן עכשיו הסעות פרטיות בגל הבטוח - חייג 03-6356699